Co je Evelle?

 

Evelle je vědecky zdokumentovaný přípravek pro krásu, sestávající se
z biologicky aktivních látek, u kterých bylo prokázáno, že přispívají
k zachování a ochraně pokožky, vlasů a nehtů.

 

  • Evelle představuje jedinečnou kombinaci revitalizačních mikroživin
    v množství potřebném pro každodenní výživu pokožky, vlasů a nehtů zevnitř.
     
  • Evelle obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy, minerální látky a flavonoidy, které se vyznačují pečující a ochrannou funkcí.
     
  • Evelle je koncept krásy založený na poznatcích vědeckého výzkumu v oblasti výživy.

 

Každodenním užíváním Evelle stimulujete biologické procesy, které mimo jiné podporují tvorbu kolagenu (pojivové tkáně), a také obranné mechanizmy přispívající k ochraně buněk. Vědecký výzkum potvrdil, že viditelné výsledky lze očekávat po dvanácti týdnech užívání tablet Evelle.
 

 

Jak Evelle pomáhá

 

Evelle obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit pokožku před UV zářením, jež je zodpovědné až za 80 % procesů předčasného stárnutí. Ovšem Evelle podporuje vaši krásu i v mnoha dalších směrech. Aktivní látky Evelle jsou:

 

Vitamin C

Vitamin C je ve vodě rozpustný vitamin, který chrání buňky těla před oxidačním stresem a který podporuje syntézu kolagenu mimo jiné pro normální funkci kůže. V těle je také schopný obnovovat poškozený vitamin E. Kůže obsahuje vitaminu C velké množství, které se však s věkem snižuje. Ke snižování přispívá také ultrafialové světlo ze slunečního záření. Vitamin C je nezbytný pro kůži a další tělesné tkáně (zuby, dásně, chrupavka, kosti) k udržení jejich normálních funkcí.
 

Vitamin E
Vitamin E je v tucích rozpustný vitamin, který také chrání buňky těla před oxidačním stresem, jenž je částečně zodpovědný za běžné stárnutí buněk.


Biotin
Biotin je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny vitaminů B, formálně zvaný vitamin B8. V těle plní funkci koenzymu a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Biotin také pomáhá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a sliznic.


Zinek
Zinek patří mezi základní minerální látky s antioxidačními vlastnostmi. Je součástí více než dvou set různých enzymů, které přispívají k udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů a také k dobrému zraku. Kůže obsahuje šest procent celkového tělesného množství zinku, jenž má funkci stabilizačního faktoru v buněčných membránách kůže. Zinek je potřebný pro syntézu DNA, pro bílkoviny tvořící vlasové buňky a pro dělení buněk, které je důležité například i pro růst nehtů.


Selen
Selen je základní minerální látka a antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pomáhá také udržovat kvalitu vlasů a nehtů. Vlasy a nehty jsou složeny převážne z bílkoviny keratinu. Ten je tvořen buňkami zvanými keratinocyty, které nemohou vykonávat svou funkci bez selenoproteinů, jež vyžadují příslušné množství selenu. Evelle obsahuje dánské patentované kvasnice s organickým selenem nazvané SelenoPrecise, které mají vysokou biologickou dostupnost a stabilní kvalitu. V těle se vstřebá celkem 89 % obsaženého selenu. Tato látka je doložena více než čtyřiceti publikovanými vědeckými studiemi.


Extrakt z hlubokomořských ryb
Extrakt z hlubokomořských ryb obsahuje přírodní kolagen. Kolagen tvoří stavební část kůže.


Extrakt z přesličky
Přeslička je bohatým zdrojem organicky vázaného křemíku, důležitého stopového prvku. Největší koncentraci křemíku obsahují tkáně kůže, pojivové tkáně, šlachy a tepny. Přeslička přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů.


Extrakt z rajčat
Bohatý a biologicky dostupný zdroj lykopenu, rostlinného pigmentu a karotenoidu. Lykopen je spřízněný s beta-karotenem. Lykopen je biologicky dostupná látka, která se přirozeně vyskytuje v tkáních a
v plazmě lidského těla.


Extrakt z borůvek
Obsahuje přírodní barviva anthokyany a látku pterostilben. Borůvky pomáhají udržovat zdravé oči díky svým antioxidačním vlastnostem a také mají podpůrný vliv na krevní cévy.


Extrakt z francouzské borovice (Pycnogenol®)
Patentovaný extrakt z francouzské borovice přímořské. Obsahuje unikátní směs ve vodě rozpustných, přírodních bioflavonoidů a ovocných kyselin, které pomáhají chránit před poškozením vlivem oxidačního stresu a které podporují krevní mikrocirkulaci.